Dantų šepetėliai


ELGYDIUM Performance dantų šepetėlis
 
Elgydium Performance dantų šepetėlis pagamintas laikantis griežtų kokybės reikalavimų. Ypač tankūs ir patvarūs šereliai su užapvalintais galais, ovalo formos galvutė ir suplonintas kotelis leidžia vienodai efektyviai išvalyti visus dantų paviršius. Šepetėlio galvutės dangtelis užtikrina optimalią higieną.
 
ELGYDIUM Whitening dantų šepetėlis
 
ELGYDIUM Whitening dantų šepetėlis skirtas natūraliam dantų baltumui išsaugoti. Tynex technologijos dėka lazeriu užapvalinti šereliai netraumuoja dantenų. Šereliai yra su mikrogranulėmis, jie švelniai valo ir poliruoja dantis. Apsauginis galvutės dangtelis užtikrina maksimalią higieną, o ergonomiškas kotelis - tinkamą dantų valymą.
ELGYDIUM Creation dantų šepetėlis
 
Modernaus dizaino ir išskirtinių spalvų dantų šepetėlis maksimaliam burnos higienos užtikrinimui. Tankūs, Tynex technologijos dėka lazeriu užapvalintais galais šereliai gerai nuvalo dantų apnašas, nežaloja dantenų ir emalio.

ELGYDIUM Clinic dantų šepetėliai 15/100 ir 20/100

Rekomenduojama esant jautrioms, pažeistoms, skausmingoms dantenoms, po burnos ertmės operacijų bei esant padidėjusiam dantų jautrumui. 
 
ELGYDIUM Kids vaikiškas dantų šepetėlis 

Dantų šepetėlis skirtas 2-6 metų vaikams. Tankūs ir minkšti, Tynex technologijos dėka lazeriu užapvalintais galais šereliai gerai nuvalo apnašas ir nebraižo pieninių dantų emalio. Patogus ir neslystantis rankoje kotelis formuoja teisingus dantų valymo įgūdžius. 
ELGYDIUM Junior vaikiškas dantų šepetėlis

Dantų šepetėlis skirtas 7-12 metų vaikams. Tankūs ir minkšti, Tynex technologijos dėka lazeriu užapvalintais galais šereliai gerai nuvalo apnašas ir nežaloja dantenų. Patogus ir neslystantis rankoje kotelis formuoja teisingus dantų valymo įgūdžius.  
           
          ELGYDIUM Interactive dantų šepetėlis
Dantų šepetėlis su modernaus dizaino galvute, kurią sudaro dviejų ilgių tankūs, patvarūs šereliai. Ilgesni šereliai masažuoja dantenas ir išvalo tarpdančius, o trumpesni pašalina apnašas nuo dantų paviršiaus. Šepetėlio galvutės dangtelis užtikrina optimalią higieną.