Kiti produktai


           
            
ECOCILLIN makšties kapsulės N6

Makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P 17630 fiziologinę terpę aprūpina atrinktomis natūraliomis pieno rūgšties bakterijomis, kurios yra labai lipnios ir sudaro apsauginį barjerą nuo pašalinių mikroorganizmų, taip veikdamos prevenciškai ir kovodamos su pastarųjų sukeltomis patalogijomis.
 
PARASIDOSE gydomasis losjonas 110 ml + šukos

PARASIDOSE gydomasis losjonas su BIOCOCIDINE® veikliąja medžiaga, kurioje nėra cheminių insekticidų. Losjonas naikina utėles bei glindas jas uždusindamas.
Parasidose gydomojo losjono vieno 45 minučių panaudojimo efektyvumas buvo įrodytas nepriklausomos laboratorijos, kuri specializuojasi ektoparazitų srityje. 


 

SEPTIX gelis rankų higienai 100 ml

Septix gelis skirtas rankų higienai ir ligų sukėlėjų plitimo profilaktikai. Šiuo geliu lengvai nuvalysite rankas visur, kur nėra galimybės rankų nusiplauti su vandeniu ir muilu: kelionėje, viešajame transporte, iškyloje, prekybos centre, mokykloje ir kt. Sudėtyje esantis drėkinamasis kompleksas su glicerinu minkština odą ir saugo ją nuo išsausėjimo. Šią gelinės konsistencijos priemonę malonu naudoti, nelieka riebumo
poj
ūčio.