Kiti produktai


           
            
ECOCILLIN makšties kapsulės N6

Makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P 17630 fiziologinę terpę aprūpina atrinktomis natūraliomis pieno rūgšties bakterijomis, kurios yra labai lipnios ir sudaro apsauginį barjerą nuo pašalinių mikroorganizmų, taip veikdamos prevenciškai ir kovodamos su pastarųjų sukeltomis patalogijomis.
 
Ecocillin Oral veikia žarnyne ir makštyje. Patekusios į žarnyną laktobakterijos dauginasi ir atstato pusiausvyrą. Vėliau per tiesiąją žarną jos migruoja į makšties gleivinę. Išskirdamos organines rūgštis ir vandenilio peroksidą laktobakterijos atkuria žemą pH makštyje, kuriam neatsparūs žalingi mikroorganizmai.

Ecocillin Oral patogu vartoti bet kur ir bet kada. Preparatas tinkamas visais moters gyvenimo laikotarpiais - nuo brendimo iki menopauzės, įskaitant nėštumą ar pogimdyvinį periodą.

Daugiau informacijos rasite čia...

SEPTIX gelis rankų higienai 100 ml

Septix gelis skirtas rankų higienai ir ligų sukėlėjų plitimo profilaktikai. Šiuo geliu lengvai nuvalysite rankas visur, kur nėra galimybės rankų nusiplauti su vandeniu ir muilu: kelionėje, viešajame transporte, iškyloje, prekybos centre, mokykloje ir kt. Sudėtyje esantis drėkinamasis kompleksas su glicerinu minkština odą ir saugo ją nuo išsausėjimo. Šią gelinės konsistencijos priemonę malonu naudoti, nelieka riebumo
poj
ūčio.