Kiti produktai


           
            
ECOCILLIN makšties kapsulės N6

Ecocillin makšties kapsulės malšina tokius su vaginoze ir vaginitu siejamus simptomus: deginimas, niežulys, išskyros ir blogas kvapas; padeda nuslopinti šių ligų pasikartojamumą.
Ecocillin kapsulės – tai minkštos želatinos kapsulės, kuriose yra sutepančio ir minkštinančio aliejaus. Todėl šis medicininės paskirties preparatas gerai toleruojamas esant makšties sausumui.
Ecocillin makšties kapsulės laikomos šaldytuve, todėl veiklioji medžiaga ilgai išlieka efektyvi.
ECOCILLIN ORAL yra medicinos priemonė, sudaryta iš 5 milijardų probiotinių pieno rūgšties bakterijų mišinio (Lactobacillus plantarum P 17630, Lactobacillus paracasei I 1688, Lactobacillus salivarius I 1794), kurios sugeba prisitvirtinti prie gleivinių bei atstatyti normalią žarnyno ir makšties pusiausvyrą.
Tokių makšties infekcijų, kaip mikozė ir bakterinė vaginozė, atveju, taip pat ir pakartotinos infekcijos atveju, ECOCILLIN ORAL vartojimas padeda neutralizuoti patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi jame esančių laktobakterijų dėka.
 
SEPTIX purškiamas skystis rankų higienai (50 ml)

Purškiamasis skystis, skirtas rankų higienai palaikyti ir ligų sukėlėjų plitimo profilaktikai. Alkoholis ir arbatmedžio aliejaus ekstraktas padeda apsaugoti rankas nuo bakterijų. Alavijo ekstraktas ir glicerinas minkština odą ir neleidžia išsausėti. „Septix“ purškiamasis skystis ypač patogus naudoti kelionėse, viešajame transporte ar kitose situacijose.